Izvor: OkRadio.rs, 15.Apr.2014, 11:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mlade Pandice bez TOP 16
Vranje - Pionirska selekcija ženskog odbojkaškog kluba Panda nije uspela da se plasira među najboljih 16 ekipa u Srbiji, takozvani Top 16, jer je u finalu međuokružnog takmičanja izgubila od ekipe Le-016 sa 3:0.
- Naše mlade i perspektivne odbojkašice nisu mogle da se izbore sa tremom i neiskustvom. Ipak, ovo je veliki uspeh, jer su godinu dana mlađe od ostalih ekipa, a pokazale su da će sledeće godine biti među glavnim konkurentima za najviši plasman, a nadamo se i finalnom turniru.
Sve čestitke našim odbojkašicama, trenerima i rukovodstvu u nadi da ćemo da nastavimo kontinuitet rada sa mlađim selekcijama...
Pogledaj vesti o: Vranje





