Magla u Vranju i Sjenici

Izvor: B92, 09.Jul.2013, 08:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Magla u Vranju i Sjenici

Beograd -- Saobraćaj se obavlja bez zastoja, ali se tokom dana očekuje pojačan saobraćaj ka Makedoniji i Crnoj Gori. U Smederevskoj Palanci, Sjenici i Vranju magla.

Zadržavanja na graničnim prelazima za putnička vozila su oko 30 minuta.

Zbog radova na naplatnoj stanici Beograd, kod Bubanj potoka, biće izmenjen režima saobraćaja do 12. jula.

Zbog radova na deonici državnog puta IA reda (autoput >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << E-75) u zoni Novog Sada, u smeru Subotica-Beograd, izmenjen je režim saobraćaja, pa se vozila preusmeravaju na pomoćne saobraćajnice. Takav režim trajaće do 31. avgusta.

U toku je obnova starog mosta preko Dunava kod Beške na autoputu E-75 Beograd - Novi Sad, pa se saobraćaj obavlja dvosmerno preko novog mosta.

Na putu IA-4 Kneževići-Kremna, na vijaduktu Šljivovica, zbog oštećenja kolovoza, saobraćaj se obavlja jednom saobraćajnom trakom.

Usled oštećenja mosta na magistralnom putu M-2, na 15. kilometru od Ribarića ka Rožaju, na delu kod Špiljana, saobraćaj je usporen i obavlja se obilaznicom.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Magla u Vranju i Sjenici

Izvor: Akter, 09.Jul.2013

Tokom dana očekuje pojačan saobraćaj ka Makedoniji i Crnoj Gori. U Smederevskoj Palanci, Sjenici i Vranju magla

Nastavak na Akter...

Bez zastoja u saobraćaju

Izvor: RTS, 09.Jul.2013

Saobraćaj u Srbiji od jutros je umeren i obavlja se bez zastoja, saopštio Auto-moto savez Srbije. Zbog turističke sezone tokom dana očekuje se pojačan saobraćaj ka Makedoniji i Crnoj Gori...Prema podacima Auto-moto saveza Srbije saobraćaj na svim putevima odvija se nesmetano i bez zastoja. Tokom...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.