Izvor: OkRadio.rs, 12.Jan.2013, 12:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kale, budućnost vranjskog rukometa
Nikola Stamenković Kale, desno krilo RK Vranje 1957, jedan je od novih predvodnika vranjskog rukometa.
Brzonogo krilo Vranjanaca u jesenjoj sezoni predvodio je izuzetno mlad, ali talentovan tim koji je bez izgubljene utakmice postao jesenji prvak Druge lige „Morava“.
Stamenković je pokazao da je stasao kao igrač i kao čovek, jer poseduje visoke moralne osobine.
Od malena je u klubu i prošao je sve uzrastne kategorije u kojima je igrao standradno i isticao se u odnosu na ostale. U prvi tim je ušao vrlo mlad, a šansu je dobio da igra u najjačoj Super ligi Srbije.
Nastavlja uspešnu...
Pogledaj vesti o: Vranje
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















