Izvor: OkRadio.rs, 10.Jul.2015, 09:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KMF Vranje ostaje u Prvoj ligi
Klub malog fudbala Vranje ostaje član Prve Futsal lige Srbije i naredne sezone.
Ovo je odlučio Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije, na sednici koja je održana u Kući fudbala u Staroj Pazovi.
KMF Vranje, iako je zvanično ispao iz Prve Futsal lige, zadržaće mesto u istom rangu takmičenja zbog kažnjavanja ekipe SAS iz Zrenjanina.
Utakmica poslednjeg kola šampionata u prethodnoj sezoni između Mungosa iz Zemuna i SAS - a iz Zrenjanina je nameštena, utvrdila je Disciplinska komisija FSS - a. Zbog toga su ovi klubovi kažnjeni, a Vranje je zadržalo status prvoligaša.
Pogledaj vesti o: Vranje
Tole u sredu raspisuje vanredne izbore
Izvor: Mondo, 10.Jul.2015
Predsednik FSS Tomislav Karadžić u sredu bi trebalo da raspiše vanredne izbore na svim nivoima. Novi predsednik srpske kuće fudbala početkom 2016...Foto: MN Press..Vanredna skupština Fudbalskog saveza Srbije biće održana u sredu u Staroj Pazovi i na njoj će biti donesena odluka o raspisivanju...
















