KMF Vranje ostaje u Prvoj ligi

Izvor: OkRadio.rs, 10.Jul.2015, 09:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KMF Vranje ostaje u Prvoj ligi

Klub malog fudbala Vranje ostaje član Prve Futsal lige Srbije i naredne sezone. Ovo je odlučio Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije, na sednici koja je održana u Kući fudbala u Staroj Pazovi. KMF Vranje, iako je zvanično ispao iz Prve Futsal lige, zadržaće mesto u istom rangu takmičenja zbog kažnjavanja ekipe SAS iz Zrenjanina. Utakmica poslednjeg kola šampionata u prethodnoj sezoni između Mungosa iz  Zemuna i SAS - a iz Zrenjanina je nameštena, utvrdila je Disciplinska komisija FSS - a. Zbog toga su ovi klubovi kažnjeni, a Vranje je zadržalo status prvoligaša.
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na OkRadio.rs...



Povezane vesti

Tole u sredu raspisuje vanredne izbore

Izvor: Mondo, 10.Jul.2015

Predsednik FSS Tomislav Karadžić u sredu bi trebalo da raspiše vanredne izbore na svim nivoima. Novi predsednik srpske kuće fudbala početkom 2016...Foto: MN Press..Vanredna skupština Fudbalskog saveza Srbije biće održana u sredu u Staroj Pazovi i na njoj će biti donesena odluka o raspisivanju...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.