KMF Novi Pazar savladao goste iz Vranja sa 3:2

Izvor: SandzakPress.net, 30.Sep.2019, 13:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras gostujuću ekipu Vranja sa 3:2, u utakmici drugog kola Prve futsal lige Srbije. Bez prisustva gledalaca, Pazar je poveo golom Ninoslava Aleksića u šestom minutu, a tim Vranja je do odmora stigao do izjednačenja preko Miloša Trajkovića u 19. minutu. Domaćin je pogocima Milana Mutavdžića u 30. i Elvedina Sadovića u 31. minutu stekao dva gola prednosti, da bi konačan rezultat postavio Trajković svojim drugim golom u 32. minutu. Novopazarci >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << su u vodećoj grupi od četiri tima sa maksimalnim učinkom i šest osvojenih bodova, dok je Vranje na petom mestu i ima tri boda. Novi Pazar u sledećem kolu gostuje Novoj Pazovi, a Vranje dočekuje ekipu beogradskog FON-a.

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.