I Vranje ima MMA

Izvor: OkRadio.rs, 07.Okt.2015, 09:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Vranje ima MMA

Na tradicionalnom četvrtom „Delta City – MMA Belgrade open“ turniru učestvovao je i MMA “Gladiator tim” iz Vranja. Takmičar iz Vranja Stefan Mančić je nastupio u kategoriji do 77 kg u semipro meču, koji predstavlja poluprofesionalnu borbu,  i pobedio u njoj.   Mančić je prihvatio izazov i sa svega 18 godina ušao u ring protiv daleko starijeg, iskusnijeg i jačeg protivnika Dalibora Zetka iz Bačke Palanke.    Mančiću je do sada učestvovao u amaterskim MMA turnirima dok mu je  ovo prvi u karijeri semipro meč i prva pobeda koja mu je otvorila vrata za ulazak u profesionalni svet ove borilačke discipline.        MMA klub “Gladiator...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.