Hapšenja zbog paljenja automobila u Vranju

Izvor: RTS, 28.Dec.2012, 10:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hapšenja zbog paljenja automobila u Vranju

U toku policijska akcija u kojoj bi trebalo da bude privedeno šest osoba zbg serije paljenja automobila i drugih incidenata u Vranju.

U Vranju je u toku policijska akcija u kojoj bi trebalo da bude privedeno šest osoba osumnjičenih za seriju paljenja automobila i drugih incidenata u tom gradu, saznaje agencija Beta u policiji.

Akcija je širih razmera i hapšenja su u toku, rekao je Betin izvor i naveo da zbog toga ne može da iznese više detalja.

Očekuje se da će se policija kasnije oglasiti saopštenjem povodom hapšenja u Vranju.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.