GRADSKO VEĆE: Apoteka opet GLAVNI PROBLEM!

Izvor: OkRadio.rs, 22.Dec.2015, 10:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GRADSKO VEĆE: Apoteka opet GLAVNI PROBLEM!

Na 165. sednici Gradskog veća usvojeni su programi rada sa finansijskim planom za narednu godinu svih javnih preduzeća i ustanova, izuzev Apoteke Vranje. Po ko zna koji put, od ove ustanove traži se dopuna izveštaja. Prema rečima člana Gradskog veća Branimira Stojanćića Apoteka je opterećena velikim dugovanjima iz prethodnog perioda, koja iznose gotovo 167 miliona, dok su potraživanja 107 miliona. - Obzirom da Apoteka mora da primeni novi način poslovanja i raspored mreža apoteka formirana je radna grupa koja će ispitati način poslovanja, kao  i rentabilnost, i na osnovu sačinjenog izveštaja Gradsko veće će se o tome izjasniti na...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.