Izvor: OkRadio.rs, 22.Dec.2015, 10:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GRADSKO VEĆE: Apoteka opet GLAVNI PROBLEM!
Na 165. sednici Gradskog veća usvojeni su programi rada sa finansijskim planom za narednu godinu svih javnih preduzeća i ustanova, izuzev Apoteke Vranje. Po ko zna koji put, od ove ustanove traži se dopuna izveštaja. Prema rečima člana Gradskog veća Branimira Stojanćića Apoteka je opterećena velikim dugovanjima iz prethodnog perioda, koja iznose gotovo 167 miliona, dok su potraživanja 107 miliona. - Obzirom da Apoteka mora da primeni novi način poslovanja i raspored mreža apoteka formirana je radna grupa koja će ispitati način poslovanja, kao i rentabilnost, i na osnovu sačinjenog izveštaja Gradsko veće će se o tome izjasniti na...








