Donić doneo veliku radost

Izvor: OkRadio.rs, 14.Maj.2014, 00:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranje - Omladinci Dinama iz Vranja pobedili su, u 24. kolu Prve omladinske lige Srbije, u Vranju favorizovanu ekipu Moravca Orina, sa 2:0, poluvreme 0:0 i nastavili sa uspešnim rezultatima ovog proleća. Vranjanci su prvi postigli gol preko Branislava Ristića u 50. minutu, a drugi preko Donića u 77. koji je doneo veliku radost i potvrdu odlične igre tokom cele utakmice. Trener omladinaca Dinama Joca Ristić ne krije zadovoljstvo igrom i zalaganjem svoje ekipe. - Ovakav pristup igri protiv jednog od pretedenata na prvo mesto i prelazak u Omladinsku ligu Srbije ne da raduje već donosi optimizam kada je...