Dinamo su već IZBACILI i PREŽALILI

Izvor: OkRadio.rs, 30.Okt.2018, 11:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinamo su već IZBACILI i PREŽALILI

Prvi čovek Dinama iz Vranja, Dragan Antić Recko, ne krije razočarenje u fudbalsku organizaciju nakon što je od Disciplinske komisije FSS dobio novu kaznu. Dragan Antić Recko dobio je od Disciplinske komisije FSS-a dve utakmice suspenzije zbog komentarisanja suđenja posle utakmice njegovog tima sa OFK Bačkom.   Tek što je "odradio" prethodnu kaznu, Antić će najnoviju suspenziju morati da "odradi" na duelima Dinama sa Vojvodinom u Novom Sadu (0:2) i Proleterom u Surdulici (31. oktobar).   – Ne verujem šta nam radi FSS. Otvoreno pitam ljude iz Disciplinske komisije: odakle im pravo da me suspenduju dan pred utakmicu, je li to meni zabranjeno pravo...
Pogledaj vesti o: Vranje,   Fudbal

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.