Dinamo i Radnik REMIZIRALI u poslednjem pripremnom meču

Izvor: OkRadio.rs, 10.Feb.2019, 13:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prijateljskom meču u okviru priprema za prolećni deo šampionata Super lige Srbije, Dinamo iz Vranja i Radnik iz Surdulice odigrali su nerešeno, 1:1. Meč je odigran u prijateljskoj atmosferi i bez tenzija, kako je znao da bude običaj u susertu ova dva tima.    Posed lopte je bio veći kod gostiju iz Surdulice, uz dominantniju igru Surduličana.    U par navrata zaprećeno i sa strane tima iz Vranja, ali uspešnom odbranom golmana Vasiljevića mreža Radnika ostala je netaknuta do kraja prvog poluvremena.    U dvadesetom minutu asistencija Zlatanovića nije realizovana nesigurnim udarcem Nikolića, da bi iz slične situacije nakon par minuta napadač Radnika bio dosta sigurniji...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.