Izvor: juGmedia, 20.Maj.2015, 10:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deo Vranjske Banje bez vode
VRANJE/VRANJSKA BANJA– Zbog radova na sanaciji havarije na vodovodnoj mreži u naselju Smonica u Vranjskoj Banji, stanovnici ovog naselja biće danas bez vode.
Iz gtadskog Vodovoda u Vranju nisu mogli da preciziraju kada će biti kvar otklonjen, ali se potrošačima preporučuje da po nestanku vode, a po normalizaciji vodosnabdevanja ne koriste vodu za piće i pripremu hrane sledeća dva sata, a da u tom periodu izvrše ispiranje kućnih instalacija.
Voda je >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << ispravna hemijski i bakteriološki, ali zbog transporta čestica iz cevovoda nakon obavljene intervencije nije preporučljivo koristiti je u gore pomenute svrhe u naredna dva sata po normalizaciji vodosnabdevanja.
Pogledaj vesti o: Vranje
Užičanima prete restrikcijom vode
Izvor: Mondo, 20.Maj.2015
Iz užičkog Vodovoda apeluju na građane da racionalno koriste vodu kako bi se sprečile veće restrikcije i otežan rad sistema vodosnabdevanja...Foto: MONDO, Petar Stojanović..“Poslednjih nekoliko dana uočena je enormno velika potrošnja vode, naročito u prigradskim naseljima, što je jasan pokazatelj...










