Deo Vranjske Banje bez vode

Izvor: juGmedia, 20.Maj.2015, 10:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deo Vranjske Banje bez vode

VRANJE/VRANJSKA BANJA– Zbog radova na sanaciji havarije na vodovodnoj mreži u naselju Smonica u Vranjskoj Banji, stanovnici ovog naselja biće danas bez vode.

Iz gtadskog Vodovoda u Vranju nisu mogli da preciziraju kada će biti kvar otklonjen, ali se potrošačima preporučuje da po nestanku vode, a po normalizaciji vodosnabdevanja ne koriste vodu za piće i pripremu hrane sledeća dva sata, a da u tom periodu izvrše ispiranje kućnih instalacija.

Voda je >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << ispravna hemijski i bakteriološki, ali zbog transporta čestica iz cevovoda nakon obavljene intervencije nije preporučljivo koristiti je u gore pomenute svrhe u naredna dva sata po normalizaciji vodosnabdevanja.
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na juGmedia...



Povezane vesti

Užičanima prete restrikcijom vode

Izvor: Mondo, 20.Maj.2015

Iz užičkog Vodovoda apeluju na građane da racionalno koriste vodu kako bi se sprečile veće restrikcije i otežan rad sistema vodosnabdevanja...Foto: MONDO, Petar Stojanović..“Poslednjih nekoliko dana uočena je enormno velika potrošnja vode, naročito u prigradskim naseljima, što je jasan pokazatelj...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.