Izvor: OkRadio.rs, 18.Maj.2015, 13:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DISCIPLINOVANJE GRAĐANA: Distribucija bez milosti
Nezapamćeno dugački redovi ispred računskog centra Elektrodistribucije u Vranju formirani su u ponedeljak ujutru zbog najave masovnih isključenja struje.
Kako je saopšteno iz EPS snabdevanja, svima čiji računi po upozorenju nisu izmireni, makar oni bili i 1.000 dinara, biće isečena struja narednih dana.
– Isključenja su u toku i narednih dana biće pojačan rad tehničkih ekipa. Nalozi po upozorenjima su od 27. aprila i dugovanja moraju da se plate.
Pojačan je rad ekipa na terenu i svi koji imaju po upozorenjima neizmirenu obavezu, ostaće bez struje zasigurno. Tolerancije nema, odnosno to što se priča da ispod 10.000 ne diramo...
Pogledaj vesti o: Vranje













