Izvor: OkRadio.rs, 10.Jul.2015, 11:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BAHAĆENJE: Kad komunalna parkira
Zaustavljanje i parkiranje na sred ulice ispred zgrade lokalne samouprave u Vranju je zabranjeno, ali to očigledno ne važi za sve.
Komunalni policajci su u petak službeno vozilo ostavili baš ispred raskrsnice i krivine gde inače često stoji patrola saobraćajne policije i kažnjava sve one koji sličan prekršaj načine.
Ovoga puta, bahati komunalci nisu kažnjeni.
Još veći bezobrazluk je to što su pored saobraćajaca i komunalni policajci zaduženi za praćenje reda u gradu, pa s vremena na vreme napišu po koju kaznu „nesavesnim“ vozačima.
Kazna za ovakav prekršaj po Zakonu o bezbednosti saobraćaja je 5.000 dinara, ukoliko vozilo...
Pogledaj vesti o: Vranje











