
Izvor: JUGpress.com, 02.Nov.2020, 14:28
Asfaltiran deo Ulice Meše Selimovića
VRANJE
Gradonačelnik Vranja Slobodan Milenković danas je obišao radove na asfaltiranju dela Ulice Meše Selimovića i razgovaro sa žiteljima. Tu se trenutno izvode radovi na nanošenju završnog sloja asfalta u dužini od 200 metara. Prethodno je izgrađena i nova atmosferska mreža.
Ukupna vrednost radova na asfaltiranju dela ulice Meše Selimovića iznosi 5.880.000 dinara bez PDV.
„Danas >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << se asfaltira središnji deo ulice čija je ukupna dužina 580 metara, jer su ovde rešeni imovinski odnosi. Planiramo da u narednom periodu rešimo probleme i u ostatku ove ulice, jer je to jedini način prevazilaženja dugogodišnjih problema naših sugrađana“, rekao je gradonačelnik.
Milenković kaže da je u toku priprema Komunalnog programa i budžeta za narednu godinu.
„Zbog pandemije koronavirusa smanjeni su prihodi budžeta, ali će ulaganje u infrastrukturu biti nastavljeno, kao i do sada, ravnomerno u svim delovima grada“, istakao je gradonačelnik.
Građani ovog dela grada su zadovoljni urađenim, jer kako su istakli na asfalt su čekali pune četiri decenije.
I ovo Vam može biti interesantno