AMBULANTNIM KOLIMA ŠVERCOVALI LEKOVE

Izvor: Kurir, 14.Feb.2011, 19:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AMBULANTNIM KOLIMA ŠVERCOVALI LEKOVE

BUJANOVAC- Istražni sudija Osnovnog suda u Vranju odredio je pritvor od trideset dana sekretaru Doma zdravlja Gnjilane D.S. zbog sumnje da je švercovao lekove, saznaje FoNet u izvorima bliskim istražnim organima.

On je, zajedno sa vozačem i magacionerom, uhapšen još u sredu na administrativnom prelazu Končulj.

Oni su se nalazili u ambulantnim kolima kojima su, sa upaljenim svetlima za hitne slučajeve, putovali prema Vranju. Na administrativnom prelazu ih je zaustavio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << policajac koji je zatražio da otvore vrata, otkrivši da se u kolima ne nalazi bolesnik, već lekovi.

Kako FoNet saznaje u policiji, sumnja se da ovo nije prvi put da se lekovi iz Doma zdravlja u Šilovu prebacuju na ovaj način u Vranje.

S druge strane, izvori u Domu zdravlja u Šilovu tvrde da su lekovi iz registrovanog magacina u Vranju trebalo da budu preveženi na Kosovo, ali da su vraćeni sa prelaza sa kosovske strane i da se ne radi ni o kakvom švercu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.