A od Vulina SEDMICA!

Izvor: OkRadio.rs, 26.Mar.2016, 09:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

A od Vulina SEDMICA!

Vranje je dobilo oko 7,5 miliona dinara od Ministarstva rada, zapošljavanja, boračka i socijalna pitanja, po osnovu unapređenja usluga socijalne zaštite. U Palati Srbije u Beogradu resorni ministar Aleksandar Vulin je u petak sa predstavnicima 122 lokalne samouprave potpisao ugovore o namenskim transferima. U ime Grada Vranja ovaj dokument potpisao je član Gradskog veća Branimir Stojančić. Namenski transferi u ukupnom iznosu od 400 miliona dinara obezbeđeni su iz budžeta i namenjeni su razvoju postojećih i uspostavljanju novih usluga socijalne zaštite u svim lokalnim samoupravama koje su ispod republičkog proseka razvijenosti.  

Nastavak na OkRadio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.