Izvor: OkRadio.rs, 26.Mar.2016, 09:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
A od Vulina SEDMICA!
Vranje je dobilo oko 7,5 miliona dinara od Ministarstva rada, zapošljavanja, boračka i socijalna pitanja, po osnovu unapređenja usluga socijalne zaštite. U Palati Srbije u Beogradu resorni ministar Aleksandar Vulin je u petak sa predstavnicima 122 lokalne samouprave potpisao ugovore o namenskim transferima. U ime Grada Vranja ovaj dokument potpisao je član Gradskog veća Branimir Stojančić. Namenski transferi u ukupnom iznosu od 400 miliona dinara obezbeđeni su iz budžeta i namenjeni su razvoju postojećih i uspostavljanju novih usluga socijalne zaštite u svim lokalnim samoupravama koje su ispod republičkog proseka razvijenosti.








