Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 11.Jun.2023, 16:50

Atletika: Strahinja Stevšić iz Pančeva treći na seniorskom finalu Kupa Srbije

PANČEVO – Strahinja Stevšić iz Pančeva, član Atletskog kluba Dinamo iz Pančeva osvojio je treće mesto na 5.000 metara na seniorskom finalu Kupa Srbije. Kup Srbije se održava 10. i 11. juna u Kraljevu. Jedini predstavnik pančevačke atletike na ovom takmičenju je AK „Dinamo“. „Najbolji rezultat postigao je Strahinja Stevšić koji je osvoji treće mesto […]
Vest Atletika: Strahinja Stevšić iz Pančeva treći na seniorskom finalu Kupa Srbije objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.