Zvanično: Ambrosini među ljubičastima

Izvor: Vesti-online.com, 05.Jul.2013, 11:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvanično: Ambrosini među "ljubičastima"

Bivši kapiten Milana potpisao jednogodišnji ugovor sa Fiorentinom.

Na sajtu Fiorentine se navodi da je Ambrosini stekao "bogato iskustvo tokom karijere" osvojivši dva trofeja u Ligi šampiona i četiri titule u Seriji A.

Ambrosiniju je na kraju sezone istekao ugovor s Milanom, a uprava kluba mu nije ponudila novi, pa kapiten "roso-nera" posle 18 godina provedenih na San Siru napustio klub.

Ambrosini (36) je 1994. godine poceo karijeru u Ćezeni, odakle je godinu dana kasnije prešao u Milan za koji je odigrao 489 utakmica i postigao 36 golova.

Za reprezentaciju Italije odigrao je 35 utakmica.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.