ZBOG KRAĐE KOKAINA: Ivan Đorđević Žuća izrešetan pred kamerama, njegov čovek počeo krvavi rat? (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Apr.2021, 19:51

ZBOG KRAĐE KOKAINA: Ivan Đorđević Žuća izrešetan pred kamerama, njegov čovek počeo krvavi rat? (VIDEO)

Spekulisalo se da je on još jedna žrtva u ratu naše i bugarske mafije u JAR i to navodno zbog krađe 20 kilograma kokaina.

Ivan Đorđević Žuća (59), jedan od vođa srpskog podzemlja u Južnoafričkoj Republici, brutalno je likvidiran pre dve godine u Johanezburgu, a njegovu smrt zabeležile su kamere.

Podsetimo, Đordević je ubijen kad se blindiranim "mercedesom" dovezao u luksuzni kompleks u kom je živeo u Johanezburgu. U trenutku kad je zastao, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << prišla su mu dvojica napadača sa automatskim puškama. Pokušao je da pobegne, ali nije uspeo, a na mestu pucnjave je pronađeno 26 čaura.

- Napadači su se posle likvidacije vratili u svoj "BMW" i nekoliko kilometara dalje ga zapalili. U zapaljenom automobilu policija je kasnije pronašla i spaljenu pušku - preneli su južnoafricki mediji.

Prema rečima izvora upućenog u slučaj, Đorđević je bio prijatelj sa Dobrosavom Gavrićem, čije je izručenje tražila Srbija zbog učešća u ubistvu Željka Raznatovića Arkana 15. januara 2000. godine.

- Izuzetno je sarađivao i sa ubijenim Milanom Đuričićem koji je bio jedan od vodećih narko-bosova u JAR - preneli su ranije tamošnji mediji.

Posle Đorđevićevog smaknuća spekulisalo se da je on još jedna žrtva u ratu naše i bugarske mafije u JAR i to navodno zbog krađe 20 kilograma kokaina.

- Sumnja se da je upravo Žućin čovek odgovoran za početak krvavog rata u Južnoafrickoj Republici u kom je do sada ubijeno petoro državljana naše zemlje, dok je jedan preživeo pokušaj ubistva. Svi Srbi nastradali su zbog navodne krađe kokaina od bugarske mafije - rekao je ranije izvor iz istrage.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.