Izvor: Beta, 26.Jan.2015, 11:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučić u Finskoj sa najvišim zvaničnicima te zemlje
BEOGRAD, 26. januara 2015. (Beta) - Premijer Srbije Aleksandar Vučić boravi u ponedeljak u Finskoj, gde će se sastati sa najvišim zvaničnicima te zemlje.
Kako se navodi na sajtu Vlade Srbije, predvidjeni su sastanci sa predsednikom države Saulijem Ninistom, premijerom Finske Aleksandrom Stubom, kao i ministrom spoljnih poslova Erkijem Tuomiojom.
Premijer će radnu posetu započeti razgovorom sa privrednicima kome prisustvuje i ministar finansija Dušan Vujović.
Boravak u Helsinkiju posvećen je i ekonomskoj saradnji dveju zemalja, a Vučić će govoriti na okruglom stolu o poslovnim potencijalima Srbije.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




