Izvor: RTS, 28.Apr.2014, 20:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšena službenica suda u Mladenovcu
Zbog sumnje da je prevarila jednu osobu, uhapšena D. S. službenica Prekršajnog suda u Mladenovcu.
Policija u saopštenju navodi da je D. S. (1973) osumnjičena da je lažnim prikazivanjem činjenica dovela u zabludu oštećenog da će mu izdejstvovati umanjenje novčane kazne u prekršajnom postupku koji se vodi pred tim sudom i navela ga da joj preda 450 evra, prenosi Fonet.
Sumnja se da je D. S. oštećenog održavala u zabludi da je novac koji je zahtevala potreban za postupajućeg sudiju Prekršajnog suda u Mladenovcu, saopštila je policija.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














