Izvor: B92, 20.Avg.2019, 16:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšena dva Srbina zbog šverca migranata
Ljubljana -- Slovenačka policija pronašla je noćas u blizini grada Podlehnik na severoistoku zemlje 73 migranta koji su iz Hrvatske ušli u tu zemlju.
Policija je tokom noći uhapsila i tri vozača, dva Srbina i jednog Kazahstanca, koji su krijumčarili šest migranata. U grupi su bila 62 Pakistanca, četiri državljana Bangladeša, tri Avganistanca, tri Somalca i jedan Indus.
Svi, osim 12 maloletnika i dve povređene odrasle osobe, već su vraćeni u Hrvatsku.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







