Uhapšen zbog pljačke banke u Rumi

Izvor: NoviMagazin.rs, 04.Jun.2015, 18:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen zbog pljačke banke u Rumi

Policija u Sremskoj Mitrovici uhapsila je danas A.R. (25) zbog sumnje da je izvršio razbojništvo u "Eurobanci" u Rumi, tako što je uz pretnju pištoljem od radnika banke oduzeo za sada neutvrđen iznos novca, saopštio je MUP.

Kako se navodi, policija je identifikovala počinioca i presrela vozilo kojim je upravljao A.R, u Staroj Pazovi i kod njega pronašla pištolj i novac koji je ukrao iz banke.

A.R. je, takdoje, doveden u vezu sa razbojništvom i u "Banci Intesa" >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << u Rumi, za koje postoji sumnja da ga je izvršio 8. aprila ove godine, kada je na isti način otuđio oko 1,3 miliona dinara.

Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Rumi, dodaje se u saopštenju.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.