Izvor: B92, 06.Dec.2017, 13:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen jer je ukrao dva kontejnera
Beograd -- Policija u Pančevu uhapsila je F. Đ. (37) zbog sumnje da je ukrao dva kontejnera, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Osumnjičeni se tereti da je krajem oktobra i početkom novembra 2017. godine ukrao dva kontejnera, tako što je angažovao šlep službu i odvezao ih na Staro sajmište u Beogradu, gde ih je prodao licu koji reparira i farba kontejnere.
Kontejneri su pronađeni i vraćeni oštećenim firmama, naveo je MUP.
Ukrao kontejnere pančevačkih firmi i prodao ih u Beogradu
Izvor: Radio 021, 06.Dec.2017
Policija u Pančevu po potrazi je uhapsila F. Đ. (37) zbog krađe kontejnera...On se tereti da je krajem oktobra i početkom novembra ove godine ukrao dva kontejnera, tako što je angažovao šlep službu i odvezao ih na Staro Sajmište u Beogradu. Tamo ih je prodao osobi koja obavlja reparaciju i farbanje...










