Uhapšen jer je ukrao dva kontejnera

Izvor: B92, 06.Dec.2017, 13:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen jer je ukrao dva kontejnera

Beograd -- Policija u Pančevu uhapsila je F. Đ. (37) zbog sumnje da je ukrao dva kontejnera, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

Osumnjičeni se tereti da je krajem oktobra i početkom novembra 2017. godine ukrao dva kontejnera, tako što je angažovao šlep službu i odvezao ih na Staro sajmište u Beogradu, gde ih je prodao licu koji reparira i farba kontejnere.

Kontejneri su pronađeni i vraćeni oštećenim firmama, naveo je MUP.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Ukrao kontejnere pančevačkih firmi i prodao ih u Beogradu

Izvor: Radio 021, 06.Dec.2017

Policija u Pančevu po potrazi je uhapsila F. Đ. (37) zbog krađe kontejnera...On se tereti da je krajem oktobra i početkom novembra ove godine ukrao dva kontejnera, tako što je angažovao šlep službu i odvezao ih na Staro Sajmište u Beogradu. Tamo ih je prodao osobi koja obavlja reparaciju i farbanje...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.