
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Okt.2025, 16:08
Troje optuženih za pokušaj rušenja ustavnog poretka oslobođeni kućnog pritvora, optuženima koji nisu u Srbiji sudiće se u odsustvu
U Višem sudu u Novom Sadu za 24. novembar je zakazan početak suđenja optuženima za pokušaj rušenja ustavnog poretka, rečeno je Tanjugu u tom sudu. Viši sud je ukinuo kućni pritvor za troje optuženih u ovom slučaju i o ni će se braniti sa slobode.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.