Tamo niko ne zalazi, ko zna šta sve rade... Meštani progovorili o UBIJENOM VEHABIJI koji je likvidiran u kući SVOG ZETA

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Avg.2024, 15:30

"Tamo niko ne zalazi, ko zna šta sve rade..." Meštani progovorili o UBIJENOM VEHABIJI koji je likvidiran u kući SVOG ZETA

Novopazarsko selo Hotkovo od sinoć je u blokadi nakon što je likvidiran vehabija Senad Ramović zvani Becan. Meštani tvrde, da je vehabija ubijen u kući svog zeta koja se nalazi u blizini njegove vikendice.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.