Sneg širom Srbije, na Kopu -7C

Izvor: B92, 28.Jan.2015, 08:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sneg širom Srbije, na Kopu -7C

U Smederevskoj Palanci i na Zlatiboru pada sneg umerenog intenziteta, a najhladnije je na Kopaoniku, gde je temperatura iznosila minus sedam stepeni.

Slab sneg trenutno pada u Novom Sadu, Loznici, Valjevu, Beogradu, Kragujevcu, Sjenici, Požegi, Ćupriji i Vranju, a u Kruševcu pada susnežica, objavljeno je na sajtu Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Sneg je na Kopaoniku visok 42, na Crnom Vrhu 18, Zlatiboru sedam, u Sjenici četiri, a u Beogradu i Dimitrovgradu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << jedan centimetar.

Na Zlatiboru je izmereno minus pet, na Crnom Vrhu i u Sjenici minus četiri, a na Paliću, u Novom Sadu i Požegi minus jedan stepen.

Najtoplije je u Negotinu, gde su izmerena dva i u Velikom Gradištu, Kuršumliji, Kruševcu, Ćupriji, Nišu, Leskovcu i Zaječaru, gde je temperatura vazduha iznosila jedan stepen.

U Somboru, Zrenjaninu, Kikindi, Banatskom Karlovcu, Loznici, Sremskoj Mitrovici, Valjevu, Beogradu, Kragujevcu, Smederevskoj Palanci, Kraljevu, Dimitrovgradu i Vranju izmereno je nula stepeni.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.