Saida i Sedad Bukvić pobednici Srbija open kik-boks kupa

Izvor: SandzakPress.net, 19.Mar.2018, 13:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Članovi Sportskog udruženja borilačkih sportova Pazar Saida Bukvić i Sedad Bukvić osvojili su zlatne medalje u disciplini K1 na Srbija open kik-boks kupu u Beogradu. U kategoriji do 56 kilograma, Saida Bukvić je u finalu pobedila Marinu Đekić iz zrenjaninskog Internacionala sa 3:0, a prethodno je u polufinalu istim rezultatom slavila protiv takmičarke Inviktusa iz Beograda Sare Tanasić. Sedad Bukvić je u kategoriji do 60 kilograma u finalu savladao Milovana Dragojevića iz niškog Konstantina >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << sa 3:0, dok je u polufinalu jednoglasnom odlukom sudija bio bolji od predstavnika novosadske Vojvodine Miroslava Mažića. Srbija open kik-boks kupu u Beogradu okupio je borce iz 12 država. (rtvnp)