
Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Maj.2023, 14:45
SINDROM DEČAKA UBICE IZ RIBNIKARA POSTAO GLOBALAN: Policija u Švajcarskoj na iglama - tinejdžer iz Švajcarske hteo da PREKOPIRA MASAKR!
Iz kantonalne policije potvrđeno je da je u obavljen pretres kuće, ali zbog istrage nije objavljeno šta je u kući pronađeno.
Švajcarska policija uhapsila je tinejdžera (16), jer je kao dečak ubica (13), koji je u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" 3.maja ubio devetoro đaka i pripadnika obezbeđenja, a ranio petoro dece i nastavnicu istorije, hteo da pobije svoje vršnjake i spali školu u Sen Galenu.
Uhapšeni dečak je čak na Tik-Toku napravi profil, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << koji je nazvao po maloletnom masovnom ubici iz Srbije, preneli su portali u Švajcarskoj.
- Sve je otkriveno kada su đaci škole Steig u Roršaherbergu prijavili policiji da njihov vršnjak želi da spali školu i da na društvenim mrežama ima profil sa imenom masovnog ubice na kom objavlju je pretnje da će pobiti đake. Policija je odmah reagovala i uhapsila maloletnika - preneli su tamošnji mediji.
Istraga je utvrdila da postoje dokazi da tinejdžer na Tik-Toku objavio dva snimka. Na prvom se vidi kako muškarac puni pištolj, dok je na drugom muškarac koji pleše, a ispod njega je pisalo: "Dva meseca pre nego što dignem školu u vazduh".
Nastavak na SrbijaDanas.com...