SAMA OTIŠLA OD RODITELJA: Potraga za Ivanom Podraščić (14) i dalje traje

Izvor: Kurir, 26.Avg.2014, 02:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAMA OTIŠLA OD RODITELJA: Potraga za Ivanom Podraščić (14) i dalje traje

Ivana je već nekoliko puta do sada odlazila od kuće, a poslednji put je, prema našim informacijama, otišla s momkom, rekao je izvor Kurira

Četrnaestogodišnja Ivana Podraščić (14), koja je nestala 1. avgusta, prema nezvaničnim saznanjima Kurira, samovoljno je otišla od kuće zbog dečka, slično kao i Marina Stojanović (17), koju je policija pronašla u stanu na Dorćolu.

- Ivana je već nekoliko puta do sada odlazila od kuće, a poslednji put >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je, prema našim informacijama, otišla s momkom - rekao je izvor Kurira.

Podsetimo, Drago Podraščić, otac nestale Ivane, nedavno je izjavio za Kurir da je njegova ćerka svojevoljno 1. avgusta otišla s drugarima na žurku i da se od tada nije čuo s njom. Ivanin nestanak policiji je prijavila njena godinu dana starija sestra, koja nije htela da daje izjave za medije. O njenom nestanku obavešten je i Gradski centar za socijalni rad.

(A. S. B.)

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.