
Izvor: Nezavisne Novine, 11.Jul.2024, 13:19
Otac ubijenog vehabije počeo da kopa raku, selo se pobunilo
BEOGRAD - Tijelo vehabije Miloša Žujovića (25), koji je ispred izraelske ambasade u Beogradu teško samostrelom ranio žandarma Miloša Jevremovića (34), još niko nije preuzeo, ali je njegov otac Zoran juče rekao da on će ipak sahraniti sina.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Otac Miloša Žujovića krivi SVE OSIM SINA za teroristički napad? Sahraniće ga na lokalnom groblju, meštani najavili PROTESTE
Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Jul.2024
Telo Miloša Žujovića, koji je preuzeo ime Salahudin i koji je nedavno izvršio teroristički napad ispred ambasade Izraela u Beogradu, preuzeće njegov otac Zoran i sahraniti ga, iako se građani Mladenovca protive tome da bude sahranjen na lokalnom groblju, te su najavili proteste ukoliko se to dogodi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.