
Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Jul.2024, 21:20
Rođak otkrio šta je prethodilo DVOSTRUKOM UBISTVU kod Majdanpeka - Posvađali su se iz OVOG razloga, evo šta je rekao o UBICI!
Rođak ubijenog čoveka kog je komšija upucao u selu Topolnica kod Majdanpeka oglasio se za medije,
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Povezane vesti
NOVI DETALJI MASAKRA u Majdanpeku: Oglasio se zet pokojnika - OVO JE OTKRIO O UBICI!
Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Jul.2024
Bračni par koji je danas ubijen u selu Topolnica kod Majdanpeka bio je "kuća do kuće" sa ubicom, kaže njihov zet. Njemu su danas nastradali tast i tašta kada je na njih s leđa pucao komšija (86).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.