Rajković poklonio dres Nikoli

Izvor: Večernje novosti, 17.Avg.2015, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rajković poklonio dres Nikoli

SURDULICA/ VRANjE – Neposredno pre utakmice između Radnika iz Surdulice i Crvene Zvezde, Nikoli Kociću (26) koji boluje od distrofije ispunjena je velika želja. Upoznao je golmana Zvezde Predraga Rajkovića, koji je mladiću poklonio dres. Dirljiv susret u Surdulici nije ostavio ni druge fudbalere ravnodušnim. Okoreli zvezdaš Nikola kaže da mu je Rajković posebno drag i da prati njegovu karijeru. - Baš sam srećan št >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << sam ga upoznao i što smo popričali. Poklonio mi je dres i nastavio sa treningom, a ja sam uživao gledajući kako igraju – kaže Nikola Kocić. Novinar Dragan Milošević, koji je pomogao Nikoli da se sretne sa Rajkovićem,kaže da je mladi golman bez pogovora pristao da se upozna sa Nikolom. Vranjanac se i na društvenim mrežama pohvalio da se upoznao sa, kako kaže,„Rajkom“, što je naišlo na veliko oduševljenje među njegovim prijateljima.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Večernje novosti...



Povezane vesti

Rajković ispunio želju navijaču iz Vranja

Izvor: Utakmica.rs, 17.Avg.2015

Nikola Kocić (26) iz Vranja poželeo je da upozna mladog golmana Crvene Zvezde Predraga Rajkovića, koga od milošte zove „hajduk Veljko“ iz Negotina. [caption id="attachment_26786" align="aligncenter" width="369"] Foto: Jugmedija[/caption] Njegov otac Blagoje kontaktirao je sa.. Detaljnije

Nastavak na Utakmica.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.