Izvor: B92, 02.Okt.2016, 11:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Radikalni" Beograđani posle sukoba u BiH pred deporacijom
Sarajevo, Banjaluka -- Ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić izjavio je da još nije doneta odluka na koji način će se postupiti prema mladićima iz Beograda.
Kako navodi, naizvesnije je da će oni biti deportovani.
"Te osobe nalaze se u hotelu i pod obradom, nadzorom policije i imigracione službe. Vrše se provere. U toku dana će biti donesena odluka šta će se i na koji način postupiti s njima. Postoji mogućnost da budu deportovani i ona je najizvesnija", rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Mektić za regionalnu TVN1.
Mektić je sinoć potvrdio da je u Prnjavor došlo do fižičkog obračuna grupe Beograđana i lokalnog stanovništva.
Mediji u BiH tvrde da je reč o pripadnicima jedna od najradikalnijih navijačkih grupa na Balkanu, a u Prnjavor su stigli u nekoliko vozila.
Pred hotelom "City" u tom gradu jutros su parkirana policijska vozila, a ulaz u hotel kontrolišu policijski službenici.
Ova TV navodi da je reč o 11 osoba koje su pod nadzorom.
U hotel "City" je stigla i Specijalna policija Republike Srpske.
Nije, kako se navodi, poznato zbog čega je ova grupa stigla u Bosnu i Hercegovinu noć pre izbora.





