RAZBILI PROZOR PA POBEGLI? DIREKTOR ŠKOLE U GROCKOJ OTKRIO DETALJE HAOSA: Đaci prepoznali osumnjičene

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Nov.2020, 14:01

RAZBILI PROZOR PA POBEGLI? DIREKTOR ŠKOLE U GROCKOJ OTKRIO DETALJE HAOSA: Đaci prepoznali osumnjičene

Oni su tinejdžeru, navodno, uradili nekoliko šamara

U srednjoj školi "Grocka" u ovom beogradskom naselju oko 9 sati danas napadnut je i pretučen sedamnaestogodišnji učenik. Na njega su u školi, navodno, nasrnula dva mladića koji nisu učenici ove obrazovne ustanove. Selimir Radosavljević, direktor škole, kaže da jedan od osumnjičenih ima 19, a drugi svega 16 godina.

, a da situacija postane još ozbiljnija sprečili su profesori i drugi učenici.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
- Oni su krenuli da udaraju našeg učenika, međutim dežurni profesori su ih razdvojili. Tada se i završio mali odmor, a vrata škole se po završetku odmora zaključavaju, tako da su napadači ostali "zarobljeni" u školi - rekao je direktor škole.

Kako nisu imali kud, tinejdžeri su navodno ušli u jednu od učionica. Da bi izašli napolje razbili su staklo na prozoru i dali se u beg.

- Oni se od ranije poznaju sa učenikom kog su napali, tako da znamo ko su oni, a prepoznali su ih i drugi učenici. Policija sada dalje radi svoj posao - naveo je direktor.

Na sreću, učenik koji je bio žrtva napada nije teže povređen, ali kako je direktor naveo, za svaki slučaj on je poslat na medicinski pregled.

- Nije imao vidne povrede, ali sam ga svakako uputio na lekarski pregled, kako bi se definitivno utvrdilo da je sve u redu - dodao je direktor.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

Nakon nasilja u školi u Grockoj pronađeni počinioci: Otkriveni novi detalji napada na tinejdžera!

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Nov.2020

Dva mladića (19 i 16 godina) upala su jutros, za vreme malog odmora, u školu u Grockoj i nasrnula na jednog sedamnaestogodišnjeg učenika...Mladić (19), koji je sa maloletnim saučesnikom, oko 9 sati jutros upao u srednju školu "Grocka" u istoimenom beogradskom naselju i potom šamarao jednog đaka,...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.