Izvor: RTS, 23.Dec.2015, 15:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Premijer: Pretplata za RTS niža od cene kutije cigareta
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Novom Sadu da cena pretplate za RTS od 150 dinara mesečno nije visoka, a povodom najava da će se građanima seći struja zbog neplaćanja, rekao je da to nije baš tako. O tome će se tek razgovarati, rekao je premijer novinarima.
"Mislim da 150 dinara nije mnogo. To je mnogo manje od pakle cigareta i mnogo manje od 500 dinara, o čemu smo ranije pričali", naveo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je premijer.
Vučić je naglasio da je 150 dinara mnogo manje od 500 dinara, ističući da je važno da se sačuva nacionalni servis – iako, kako kaže, zna da mnogi imaju primedbe koje su političke i stižu sa različitih strana.
"Znate, kad svi imaju primedbe, pa i mnogi ljudi u političkoj partiji kojoj pripadam, a i u mnogim drugim političkim strankama, to onda valjda i ne govori toliko loše", rekao je Vučić.
Dodao je da to ne smatra velikim problemom.
"Mislim ipak da to nije preveliki problem, ali moguće je da nisam uvek u pravu", rekao je premijer.












