
Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Apr.2025, 18:53
Poslanici Skupštine Srbije sutra nastavljaju raspravu o novoj vladi: Macut izneo svoj ekspoze - Ovo su ključne tačke
Poslanici Skupštine Srbije nastaviće sutra rad na posebnoj sednici na kojoj se raspravlja o novoj vladi čiji je mandatar Đuro Macut.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Povezane vesti
Poslanici Skupštine Srbije danas nastavljaju raspravu o novoj Vladi
Izvor: Blic, 16.Apr.2025, 03:42
Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju danas zasedanje na posebnoj sednici na kojoj se raspravlja o novoj vladi čiji je mandatar Đuro Macut. Nastavak rasprave predsednica parlamenta Ana Brnabić zakazala je za 10.00 sati.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.