Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Jun.2018, 20:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Policija traga za ubicama Milića na Autokomandi i pretpostavlja OVO!
Bivši pripadnik SAJ-a brutalno likvidiran
Policija i dalje traga za napadačima koji su ubili Sinišu Milića (48), bivšeg pripadnika SAJ i člana kriminalne grupe Filipa Koraća.
Prema rečima izvora iz istrage, pretpostavlja se da su izvršioci zločina koji su na Autokomandi u Beogradu digli u vazduh Milićev džip, ispod kojeg su prethodno podmetnuli bombu, odmah posle ubistva pobegli iz Srbije, piše Republika.rs.
Saradnik Filipa Koraća, desne ruke Luke Bojovića, bio je hapšen 2015. jer se vrzmao oko kuće tadašnjeg premijera Srbije Aleksandra Vučića, dok je 2013. privođen u Crnoj Gori.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







