Policija oslobađa stanove od policajaca

Izvor: Vesti-online.com, 09.Nov.2009, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija oslobađa stanove od policajaca

Pet osoba privedeno je pri novom pokušaju iseljenja porodica policajaca koje su se nelegalno uselile u stanove MUP-a Srbije. Neki stanari pretili su samoubistvima, a jedna devojčica je povređena.

U beogradskoj Ulici Sime Igumanova policajci koji su se ilegalno uselili u stanove koje su dobile njihove kolege, odbijaju da napuste zgradu.

Policija je u nedelju ujutru došla u nameri da silom iseli nelegalne stanare, ali je nailšla na malo jači otpor. Pet osoba je privedeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << zbog napada na snimatelja Ministarstva policije.

Pripadnik MUP-a Slavoljub Marjanović, koji bez dokumenata stanuje u toj zgradi, prešao je ogradu terase i pretio da će se ubiti, a Nada Radujko se polila benzinom uz pretnju da će se zapaliti.

Prema nezvaničnim informacijama jedna petnaestogodišnja devojčica je povređena pri ulasku policije i ona je prevezena u Urgentni centar.

Policajci koji imaju dokumentaciju o dodeli stana su najavili da će sami osloboditi svoje stanove čim se policija povuče.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.