Poginula devojka (18), vozač (26) imao 1,20 promila alkohola

Izvor: B92, 22.Apr.2019, 09:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poginula devojka (18), vozač (26) imao 1,20 promila alkohola

Na lokalnom putu Kovačevac – Velika Krsna jutros oko četiri sata dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je poginula osamnaestogodišnja devojka D. V.

Na mestu udesa utvrđeno je da je vozač imao više od 1,20 promila alkohola u krvi u trenutku saobraćajne nesreće, prenosi TV Pink. Devojka je bila u automobilu marke BMW, austrijskih automobilskih tablica, a vozilom je upravljao dvadesetsedmogodišnji M. M.

Zbog prevelike brizine automobil je izleteo s puta i >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << udario u noseći stub jedne zgrade, na mestu udesa devojka je podlegla povredama, a vozač je prebačen u Urgentni centar sa povredama.

Tokom prvog dela istrage utvrđeno je da je vozač bio u alkoholisanom stanju u trenutku saobraćajne nesreće, prenosi TV Pink.

Obavljen je uviđaj, a tokom dalje istrage biće utvrđene sve okolnosti ove saobraćajne nesreće.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.