Izvor: Mondo, 12.Nov.2014, 16:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pištoljem "prepisivao" auto na svoje ime
Subotička policija uhapsila je 30-godišnjeg B. Đ. iz Subotice, za kojeg se sumnja da je uz pretnju vatrenim oružjem, pokušao da prisili oštećenog da mu zbog navodnog duga, prepiše svoj putnički automobil.
Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock
Na mestu događaja, policijski službenici su kod B. Đ. pronašli pištolj i 33 komada municije, dok je u stanu njegove majke pronađen još jedan pištolj. Osumnjičeni za ovo oružje nije posedovao dozvole, saopštila >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je Policijska uprava Subotice.
Nakon isteka mere zadržavanja do 48 sati, kako se navodi, B. Đ. će biti priveden u Osnovno javno tužilaštvo u Subotici, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo iznude u pokušaju i krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.
Pogledaj vesti o: Subotica









