Otkazani letovi Beograd - Brisel do utorka

Izvor: B92, 24.Mar.2016, 20:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otkazani letovi Beograd - Brisel do utorka

Beograd -- Avio-kompanija Er Srbija otkazala je sve letove između Beograda i Brisela zaključno s ponedeljkom 28. martom jer će aerodrom u Briselu biti zatvoren do nedelje.

Kako je saopšteno, otkazani su letovi za petak, 25. mart u 17.35 i 20.35, u nedelju 27. marta u 17.15 i 20.30, kao i ponedeljak, 28. mart u 6.45 i 9.50.

Avio-kompanija prati situaciju i objaviće nove informacije o redu letenja za Brisel u ponedeljak, 28. marta, kada će biti poznato kada se očekuje da će aerodrom nastaviti sa redovnim radom, navodi se u saopštenju.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.