Osijek: Ustaštvo i dalje aktivno!

Izvor: Vesti-online.com, 21.Jan.2010, 04:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Osijek: Ustaštvo i dalje aktivno!

Spomen obeležje palim borcima iz Drugog svetskog rata na ulazu u Klis po treći put u razdoblju od dva meseca našlo se na meti vandala koji su na ploči sprejom ispisali neprimerene poruke, kukaste krstove i veliko slovo U. Huligani su ovoga puta proširili delokrug svoje bolesne mašte, pa su sličnim sadržajem ispisali i dve saobraćajne oznake za mesto.

Rukopis se prepoznaje što potvrđuje da je reč o organizovanim akcijama.

Užas u spreju na kliškom području >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << se ponavlja, policija traga za počiniocima, a opštini je nanešena ogromna šteta. Putevima u ovoj županiji takođe, jer će sada biti potrebno postavljanje novih oznaka za mesto, ako ih huligani ponovno ne pretvore u svoje panoe za iživljavanje, prenosi "Jutarnji list".

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.