Izvor: Vesti-online.com, 27.Dec.2014, 15:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opljačkana pošta u Valjevu
Tokom prošle noći u Valjevu je opljačkana pošta u naselju Peti puk, a u jednoj od gradskih kladionica pokušano je razbojništvo.
U naselju Peti puk dogodila se provalna pljačka u pošti, a više detalja nije poznato zbog procedure PTT-a propisane za slične situacije. Zbog toga i nadležni tužilac čeka sa uviđajem.
Pretpostavlja se da sef sa novcem nije odnet ili obijen. Ovo nije prvi put da je ta pošta bila na meti pljačkaša.
Za sada nepoznati >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << muškarac pokušao je razbojništvo u jednoj od gradskih kladionica. Ušao je naoružan nožem i zatražio novac.
Radniku su pomogli građani koji su se tu zatekli, pa je razbojnik pobegao neobavljena posla.
U oba slučaja, policija prikuplja dokaze i traga za počiniocima po nalozima Osnovnog tužilaštva u Valjevu, koje vodi istragu.
Nastavak na Vesti-online.com...







