Izvor: RTS, 19.Maj.2014, 12:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odloženo suđenje Luki Bojoviću
Zbog medicinskog veštačenja dvojice optuženih, za utorak odloženo suđenje Luki Bojoviću i trojici pripadnika kriminalnog Zemunskog klana, optuženim za više ubistava i pokušaja ubistava 2004. godine.
Sudija Vladimir Mesarović rekao je da se suđenje odlaže za sutra zbog medicinskog veštačenja optuženih Sretka Kalinića i Aleksandar Simovića, prenosi Beta.
Bojoviću se, kao i Vladimiru Milisavljeviću, sudi se u odsustvu, dok su na optuženičkoj >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << klupi Kalinić i Simović.
Oni su optuženi za ubistvo Branka Jeftovića Jorge i za pokušaj ubistva Andrije Draškovića i Zorana Nedovića Šoka, kada su poginuli njihovi telohranitelji Dejan Živančević i Milutin Jovičić.
Bojović i Milisavljević su 2012. godine uhapšeni u Valensiji i od tad su u ekstradicionom pritvoru u Španiji gde čekaju izručenje Srbiji.














