Očišćen Zemunski kej pred takmičenje u ribolovu

Izvor: Blic, 03.Avg.2013, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Očišćen Zemunski kej pred takmičenje u ribolovu

Zemunski kej danas je detaljno očišćen pred sutrašnje takmičenje u lovu na somove “Zemunska bućka”. Radnici “Zelenila” i “Gradske čistoće”, zajedno sa volonterima, uklonili su granje i nanose reke, a smeće je pokupljeno i sortirano za reciklažu.

“Zemunska bućka 2013” biće održana sutra kod Letnje pozornice na Zemunskom keju. Manifestaciju organizuje Evropski centar „Dunav” u saradnji sa opštinom Zemun.

„Zemunska bućka” šalje značajnu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ekološku poruku o zaštiti i očuvanju ribljeg fonda i rečnog ekosistema uopšte, navode organizatori.

Njihova je namera da manifestacija postane tradicionalna i da doprinese razvoju lokalne zajednice podizanjem svesti o značaju življenja u očuvanoj i zdravoj životnoj sredini, uz korišćenje principa održivog razvoja.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.