
Izvor: Nezavisne Novine, 07.Avg.2016, 12:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Objavljene slike zlostavljanja Lindzi Lohan
Nedavno je glumica Lindzi Lohan objavila da ju je njen vjerenik fizički i psihički zlostavljao, a momenat nasilja zabilježili su fotografi na Mikonosu.
Na fotografijama koje su se pojavile u javnosti jasno se vidi kako dvadesetrogodišnji biznismen napada Lohanovu.
Nakon dvije nedelje ćutnje otkako je prvi put na društvenim mrežama objavila da je njen vjerenik bio nasilan, Lindzi je progovorila u javnosti.
Ona kaže kako je veza za koju se nadala da će >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << se završiti brakom i djecom ustvari bila nasilna i nestabilna.
"Shvatila sam da ne možete da ostanete u nekoj vezi samo zbog ljubavi. Nijedna žene ne smije da ostane s muškarcem koji je zlostavlja i da on nije spreman na izvinjenje“, kaže Lindzi.
Glumica kaže kako je do rasprave došlo nakon što je Igor popio malo više, ali to nije bio prvi put da se tako nešto dešava.
Samo par dana pred odlazak na Mikonos glumica je uhvaćena kako na balkonu u Londonu vrišti za pomoć.
"Molim vas pomozite mi, umalo me je ubio“, vikala je ona.
U suzama Lindzi je još dodala: "To nije bio prvi put. U tome i jeste problem. Ovaj put neko nas je video. U prošlosti sam imala dosta posla s policijom“.
Lohanova ima samo 30 godina, a glumačku karijeru prekinula je zavisnost od alkohola i droge.
Glumica je nekoliko puta izazvala saobraćajne nesreće i bila hapšena zbog vožnje u pijanom stanju.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Slike zlostavljanja poznate glumice obišle svet i nose veoma važnu poruku!
Izvor: Lepota i zdravlje, 07.Avg.2016
Na fotografijama koje su se pojavile u javnosti jasno se vidi kako dvadesetrogodišnji biznismen napada Lohanovu. A photo posted by Lindsay Lohan (lindsaylohan) on Jul 14, 2016 at 8:02am PDT Nakon dve nedelje ćutnje otkako je prvi put na društvenim mrežama objavila da je njen verenik bio nasilan,...