OVO JE OSUMNJIČENI ZA PUCNJAVU U ŠVAJCARSKOJ: Ubio dvoje i ranio više ljudi, policija i dalje traga za njim

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Dec.2023, 13:51

OVO JE OSUMNJIČENI ZA PUCNJAVU U ŠVAJCARSKOJ: Ubio dvoje i ranio više ljudi, policija i dalje traga za njim

Počinilac je ispalio nekoliko hitaca na dve različite lokacije u Sionu.

Dve osobe su ubijene, a jedna povređena u pucnjavi u švajcarskom gradu Sion u ponedeljak, saopštila je policija. Osumnjičeni, Robin Sebastijan (1987) nalazi se u bekstvu. 

Iz policije navode da je istraga u toku, a da policija aktivno traga za počiniocem. Državno tužilaštvo nalaže poziv za svedoke."Mole se svi koji mogu da daju informacije o ovoj osobi da se jave u Centar za angažovanje >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << policije kantona Vale".

U kantonalnoj policiji preciziraju da je ova osoba opasna i da ni u kom slučaju ne pokušavate da joj sami uhapsite niti da joj priđete. Podsetimo, počinilac je ispalio nekoliko hitaca na dve različite lokacije u Sionu, gradu sa oko 35.000 stanovnika na jugozapadu Švajcarske. Policija je saopštila da su motivi napadača nepoznat.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.