ORUŽANO NASILJE RAZARA AMERIKU Oglasio se Bajden - ovo je njegova ideja za spas

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Jul.2023, 18:21

ORUŽANO NASILJE RAZARA AMERIKU Oglasio se Bajden - ovo je njegova ideja za "spas"

Talas pucnjava širom Amerike.

Američki predsednik Džo Bajden danas se oglasio povodom masovnih pucnjava koje potresaju SAD, poručivši da oružano nasilje razara američke zajednice.

U poslednjih nekoliko dana, širom SAD - od Filadelfije, Fort Vorta i Baltimora, preko Lansinga i Vičite do Čikada, "naša nacija je ponovo pretrpela talas tragičnih i besmislenih pucnjava", naveo je Bajden.

On je poručio da je potrebno preduzeti mnogo >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << više akcija kako bi se izašlo na kraj sa "epidemijom oružanog nasilja koje razdire naše zajednice", navodi se u saopštenju Bele kuće, prenosi Rojters.

Bajden je pozvao republikanske kongresmene da razgovaraju sa demokratama o reformi zakona o oružju.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.